PL | EN | GER O firmie Księgowość online Klienci Kariera Kontakt
Księgowość Kadry i Płace Usługi aktuarialne Podpis kwalifikowany Jakość Kapitał zagraniczny

KPDA sp. z o.o. nie działa samotnie na rynku usług finansowych. Razem z naszymi Partnerami wspólnie dążymy do zapewnienia klientom kompleksowej i w pełni satysfakcjonującej obsługi.


 

 

 

Partnerzy

Audyt

Lex–Fin sp. z o.o. jest wiodącą w naszym regionie firmą audytorską. Budowana przez ponad 20 lat istnienia firmy renoma i doświadczenie sprawia, że Lex–Fin jest dziś audytorem, z którego usług korzystają największe w regionie przedsiębiorstwa oraz spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

KPDA i Lex-Fin są powiązane właścicielsko, co daje nam możliwość współpracy przy wielu zleceniach. Przy prowadzeniu księgowości oprócz własnych mechanizmów kontroli, KPDA często korzysta z audytu przeprowadzanego przez ekspertów z firmy Lex–Fin.

Nowe technologie i zarządzanie

KPDA Fundacja na rzecz rozwoju rachunkowości, której celem statutowym jest realizacja idei rozwoju rachunkowości informatycznej, która wspiera proces zarządzania przedsiębiorstwem. Fundacja realizuje szereg projektów, z których część finansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Innowacyjna Gospodarka. Sztandarowym projektem Fundacji jest internetowa platforma do analiz finansowych, prognozowania i budżetowania. Dzięki projektom KPDA Fundacji na rzecz rozwoju rachunkowości praca działów księgowości będzie bardziej efektywna a kierownicy jednostek uzyskają narzędzia pomagające w procesie zarządzania.

Strateo.pl jest portalem wspierającym proces zarządzania rozrachunkami, z którym współpracuje KPDA. W dzisiejszych czasach trudno myśleć o rozwoju firmy bez korzystania z możliwości, jakie niesie nowoczesna technologia i informatyka. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny w firmach jest szybki i sprawny przepływ informacji a zwłaszcza informacji na temat należności i zobowiązań. Dzięki współpracy z portalem strateo nasi klienci mają natychmiastowy dostęp do informacji o swoich rozrachunkach oraz do wielu narzędzi wspomagających zarządzanie.

Prawo

Z KPDA stale współpracują niezależne od siebie kancelarie prawne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić obsługę prawną na konkurencyjnych zasadach. Stawiając na dobro naszych Klientów, zawsze wybieramy godnych zaufania i zaangażowanych prawników, a dzięki wywalczonym rabatom i upustom jesteśmy w stanie zagwarantować niezwykle korzystne połączenie jakości i ceny tych usług.

Polityka prywatności