PL | EN | GER O firmie Księgowość online Klienci Kontakt
Księgowość Pozostałe usługi Controlling Jakość Kapitał zagraniczny Usługi aktuarialne

Dzięki bogatej i różnorodnej ofercie świadczymy usługi zarówno dla dużych, jak i mniejszych firm. Wystarczy nam zaufać, resztę weźmiemy na siebie.

Biuro rachunkowe Katowice, Gliwice

Usługi aktuarialne

Audyt i usługi audytorskie

Kontrola rozrachunków

Najlepsze usługi księgowe w Katowicach

Najlepsze biuro rachunkowe w Katowicach

Biuro na start

Rozpoczęcie działalności zawsze wiąże się z wytężoną pracą organizacyjną. Do obowiązków, których nie sposób uniknąć, należy między innymi uruchomienie sprawnie funkcjonującej księgowości. Zarząd musi podjąć decyzję, czy organizację i prowadzenie działu księgowości spółka ma powierzyć profesjonalnemu biuru rachunkowemu, czy obowiązki te wykonywać we własnym zakresie. Niezależnie od tego, jaki wariant zostanie wybrany - KPDA Sp. z o.o. służy Państwu pomocą.

Specjalnie dla firm, które niedawno rozpoczęły działalność, przygotowaliśmy dwie atrakcyjne propozyzycje. Szczegóły dotyczące oferty znajdą Państwo na naszych stronach internetowych.

Bezpieczny początek

To współpraca przy przygotowywaniu działu finansowo - księgowego, obejmująca wybór najlepszych rozwiązań dopasowujących organizację księgowości do Państwa potrzeb oraz wymagań prawa. Wdrażamy optymalny dla firmy program finansowo- księgowy oraz asystujemy przy wyborze i instalacji oprogramowania dla innych działów.
Przeprowadzamy rekrutację księgowych oraz pozostałych osób zatrudnionych w komórce finansowej. Sprawdzamy umiejętności kandydatów i pracowników, organizujemy szkolenia oraz kursy. W początkowych miesiącach sprawujemy nadzór nad prowadzoną księgowością oraz przeprowadzamy audyt podatkowy. W razie potrzeby przedstawimy Państwu atrakcyjną ofertę prowadzenia
rachunkowości przez nasze biuro.
Słowem, robimy wszystko by księgowość w Państwa firmie spełniała najwyższe standardy oraz dostarczała Zarządowi wszelkich niezbędnych informacji teraz i w przyszłości.

Przyjazny start

Jest to oferta skierowana do mniejszych przedsiębiorstw. Prowadzenie pełnej księgowości dla nowo utworzonych spółek - już od 300 zł miesięcznie. W cenę wliczone jest załatwienie wszystkich spraw organizacyjnych związanych z wdrożeniem księgowości (między innymi: rejestracja spółki w urzędzie skarbowym, sporządzenie polityki rachunkowości wraz z zakładowym planem kont). Po okresie promocyjnym cena nie wzrośnie, jeżeli ilość operacji gospodarczych będzie utrzymywać się na stałym poziomie.