PL | EN | GER O firmie Księgowość online Klienci Kontakt
Księgowość Pozostałe usługi Controlling Jakość Kapitał zagraniczny Usługi aktuarialne

Naszym zdaniem kluczem do zadowolenia klienta z biura rachunkowego jest dobra komunikacja i wymiana informacji.

Bez względu na odległość dzielącą biuro rachunkowe od siedziby klienta nasza księgowość jest zawsze blisko Zarządu dzięki naszym rozwiązaniom organizacyjnym i informatycznym.

W KPDA efekty pracy naszych księgowych możesz zobaczyć w każdej chwili. Korzystamy z internetowych aplikacji Strateo wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem, do których dostęp mają również nasi klienci.

Nie tylko masz wgląd w naszą pracę poprzez przeglądarkę, ale dostajesz skuteczne narzędzia do interpretowania danych, które pomogą w procesie podejmowania decyzji biznesowych.

Nasze raporty rozwiązują realne problemy, np:

zdarzyło Ci się zgubić fakturę lub zapłacić dwa razy za to samo? To są problemy występujące w każdej firmie ale w KPDA raport z takimi niewyjaśnionymi rozrachunkami możesz dostawać systematycznie np.: co tydzień. Teraz, żadna niewyjaśniona sprawa nie umknie.

odzyskaj VAT i skorzystaj z ulgi za złe długi. Nie przegap możliwości odzyskania VAT od niezapłaconych faktur, przeterminowanych ponad 2 lata. KPDA i aplikacja Strateo na bieżąco monitoruje twoje rozrachunki pod kontem możliwości wystawienia wezwania do zapłaty w celu odzyskania VAT od niezapłaconych faktur.

masz wielu dłużników i ciągle podejmujesz jakieś działania windykacyjne. Dajemy Ci narzędzia do uporządkowania w jednym miejscu wszystkich informacji o toczących się sprawach i problemach w należnościach. Systemy zdarzeń i znaczników pozwalą uporządkować i łatwo przeszukiwać rozrachunki.

Księgowość online

Przykłady Panelu Zarządczego do profesjonalnych zastosowań controllingowych. Każdy klient KPDA może mieć dostęp przez przeglądarkę internetową do informacji o swojej spółce.

Panel Zarządczy KPDA

Dzięki możliwości dowolnego definiowania wyglądu i zwartości dostosujesz swój Panel Zarządczy do własnych potrzeb.

Panel Controllingowy KPDA

 

Dowiedz się więcej o controllingu KPDA tutaj.