PL | EN | GER O firmie Księgowość online Klienci Kariera Kontakt
Księgowość Kadry i Płace Usługi aktuarialne Podpis kwalifikowany Jakość Kapitał zagraniczny
Wymagania względem kandydata:
  • Podstawowa wiedza w zakresie księgowości,
  • Dokładność i systematyczność,
  • Zaangażowanie,
  • Zdolności analityczne
  • Praktyczna umiejętność obsługi programu Excel,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Zakres obowiązków:
  • Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego,
  • Wstępna dekretacja dokumentów,
  • Uzgadnianie kont księgowych oraz weryfikacja rozrachunków,
  • Udział w procesach związanych z zamknięciem miesiąca,
  • Czynności wspierające samodzielną księgową,
  • Przygotowywanie potwierdzeń sald z kontrahentami,
  • Sporządzanie rejestrów VAT.
Oferujem:
  • Bezpłatną praktykę, a dla najlepszych możliwość zatrudnienia,
  • Energiczne środowisko pracy,
  • Pracę z wykwalifikowanym zespołem,
  • Możliwość zdobycia cennej wiedzy i praktycznych i umiejętności z zakresu rachunkowości,
  • Możliwość ciągłego rozwoju, poszerzania kompetencji i zdobywania ciekawych doświadczeń zawodowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy, współpracę z młodym i ambitnym zespołem,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Obowiązki dostosowane do kompetencji i umiejętności.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KPDA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: Chorzowska 108, 40-101 Katowice (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: biuro@kpda.pl.

Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes. Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: biuro@kpda.pl.

Polityka prywatności