PL | EN | GER O firmie Księgowość online Klienci Kariera Kontakt
Księgowość Kadry i Płace Usługi aktuarialne Podpis kwalifikowany Jakość Kapitał zagraniczny

Pomoc Księgowej

Miejsce pracy: Katowice, Gliwice
Wymagania:
  • student ostatniego roku (preferowana rachunkowość),
  • znajomość zasad księgowości i dekretowania,
  • wiedza z zakresu przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
  • elastyczność,
  • dokładność,
  • samodzielność w działaniu,
  • zaangażowanie,
  • rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • praktyczna umiejętność obsługi programu Excel,
  • podstawowa znajomość programu Symfonia,
  • CHĘĆ DO PRACY!

Obowiązki:

  • pomoc, a z czasem pełna obsługa księgowa spółek kapitałowych (weryfikacja dokumentacji, dekretacja, kontakt z klientem, przygotowywanie deklaracji, raportów, z czasem także sprawozdań finansowych),
  • prowadzenie księgowości dla kilku Klientów jednocześnie - w tym klientów zagranicznych.

Warunk:

  • praca 4 dni w tygodniu (możliwość dostosowania do planu zajęć),
  • zdobycie praktycznej wiedzy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • interesująca i stabilna praca (możliwość przedłużenia na umowę o pracę po ukończeniu).

Prosimy o przesłanie CV razem z klauzulą; „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U z 2002r Nr 101. poz. 926 ze zm ) na adres: biuro@kpda.pl

kontakt: 32 757-38-10

Polityka prywatności