PL | EN | GER O firmie Księgowość online Klienci Kariera Kontakt
Księgowość Kadry i Płace Usługi aktuarialne Podpis kwalifikowany Jakość Kapitał zagraniczny

Referent ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania:

  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • rejestracja i rozliczanie czasu pracy pracowników,
  • wprowadzanie danych do naliczania list płac,
  • przygotowywanie umów o pracę/cywilnoprawnych,
  • przygotowywanie rachunków do umów cywilnoprawnych,
  • zgłoszenia do ZUS,
  • obsługa PUE,
  • wystawianie zaświadczeń, odpowiedzi na pisma,
  • prowadzenie sprawozdawczości GUS,
  • archiwizacja dokumentów kadrowo płacowych,
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń oraz zmian innych przepisów prawnych z obszaru kadr i płac.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze kadr,
  • Mile widziana obsługa programu Comarch OPTIMA i Płatnik,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność, terminowość,
  • Otwartość, komunikatywność, pozytywne nastawienie, chęć nauki,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność obsługi komputera i programów z pakietu MS Office,
  • Umiejętność realizacji celów pod presją czasu,
  • Otwartość na ciągłe poszukiwanie optymalnych rozwiązań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • fantastyczną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • niezbędne narzędzia prac,
  • pełen pakiet wdrożeniowy – szkolenia merytoryczne z najlepszymi specjalistami,
  • szansę zdobycia nowych umiejętności i tym samym realną możliwość awansu w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@kpda.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Polityka prywatności