PL | EN | GER O firmie Księgowość online Klienci Kariera Kontakt
Księgowość Pozostałe usługi Controlling Jakość Kapitał zagraniczny Usługi aktuarialne

KPDA Polska Sp. z o.o.

KPDA jest biurem rachunkowym istniejącym na rynku od ponad 20 lat.

Posiadamy Klientów o różnym stopniu trudności dlatego poszukujemy pracowników na różnych szczeblach zaawansowania. Będziemy się starali dopasować nasze wymagania do Twoich możliwości, a Ty będziesz mógł swobodnie rozwijać swoje umiejętności podejmując coraz trudniejsze wyzwania.

Specjalista ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków,
  • Sporządzanie i weryfikacja list płac,
  • Prowadzenie oraz rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników,
  • Sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik,
  • Sporządzanie deklaracji PFRON, PIT oraz GUS,
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników,
  • Obsługa procesów związanych z zatrudnianiem, aktualizacją oraz rozwiązywaniem umów o pracę,
  • Bezpośredni kontakt z klientem Biura.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość prawa pracy i przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych,
  • Znajomość obsługi programu PŁATNIK i Comarch Optima,
  • Umiejętność sporządzania deklaracji: PIT-4, PIT-11/40, PFRON,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów Word, Excel,
  • Samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność i terminowość,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • interesującą pracę na samodzielnym stanowisku w stale rozwijającej się firmie,
  • energiczne oraz wymagające środowisko pracy,
  • możliwość ciągłego rozwoju, poszerzania kompetencji i zdobywania ciekawych doświadczeń zawodowych,
  • przyjazną atmosferę pracy, współpracę z młodym i ambitnym zespołem,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,
  • wynagrodzenie i obowiązki dostosowane do kompetencji i umiejętności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: biuro@kpda.pl.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Samodzielna/y księgowa/y

Prowadzenie ksiąg handlowych z obowiązującymi przepisami, pełna obsługa księgowa spółek kapitałowych w tym zagranicznych (weryfikacja dokumentacji, dekretacja dokumentów, kontakt z klientem, obliczanie podatków, przygotowywanie deklaracji, raportów, sprawozdań finansowych). Prowadzenie księgowości dla kilku Klientów jednocześnie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowana rachunkowość),

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości na samodzielnym stanowisku,

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości,

  • znajomość zasad księgowości i dekretowania, wiedza z zakresu przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,

  • elastyczność, dokładność, samodzielność w działaniu, zaangażowanie, rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • praktyczna umiejętność obsługi programu Excel,

  • znajomość programu Symfonia,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."