PL | EN | GER O firmie Księgowość online Klienci Kariera Kontakt
Księgowość Kadry i Płace Usługi aktuarialne Podpis kwalifikowany Jakość Kapitał zagraniczny

Nasz raport wzbogacamy o analizę kadrową załogi, dzięki czemu otrzymają Państwo przekrojowe informacje o strukturze zatrudnienia ze względu na wiek, płeć oraz staż.

Czytelne wykresy i zestawienia w przystępnej formie przedstawią skomplikowane zagadnienia aktuarialne.

Dodatkowo w raporcie umieszczamy cash - flow wydatków związanych z wypłatą świadczeń pracowniczych, dzięki czemu nie zaskoczy Państwa wysokość środków, które trzeba będzie w przyszłości na te cele zarezerwować.

usługi analizy aktuarialne

 

Strona usług aktuarialnych

Audyt i usługi audytorskie

Oprogramowanie kontrolingowe

Usługi aktuarialne

Zgodnie z wymogami ustawy o rachunkowości na firmach spoczywa obowiązek sporządzenia wyceny rezerwy na świadczenia pracownicze, dlatego mamy przyjemność przedstawić Państwu naszą ofertę na usługi aktuarialne.


Po pierwsze - zgodność z prawem

Wyliczane przez nas rezerwy w pełni respektują aktualnie obowiązujące przepisy prawa określające wiek uprawniający do przejścia na emeryturę. Wiek emerytalny u każdego pracownika ustalamy indywidualnie, uwzględniając uprawnienia wynikające z płci, wieku, stażu pracownika oraz zatrudnienia w szczególnych warunkach. Przy wyliczeniu rezerwy bierzemy pod uwagę wszelkie założenia, zasady i wyłączenia, które są zawarte w wewnętrznych regulaminach wynagradzania.

Po drugie - dokładność wyliczeń

Włożyliśmy wiele wysiłku, aby liczone przez nas rezerwy spełniały wymogi ustawy o rachunkowości oraz Międzynarodowego Standardu Rachunkowości nr 19. Stosujemy niespotykaną dokładność wyliczeń, między innymi używamy różnych stóp dyskonta w zależności od przewidywanego czasu wypłaty świadczenia.

Po trzecie - szybkość i cena

Raport przygotowujemy w ciągu kilku dni, a przesyłanie danych i informacji następuje dogodną dla Klienta drogą elektroniczną. Gwarantujemy ceny niższe od innych firm, a przy podpisywaniu umów wieloletnich - atrakcyjne rabaty. Proponowane przez nas warunki są przejrzyste i stałe, dzięki czemu można zawsze spodziewać się wysokiej jakości obsługi za rozsądną cenę.

Po czwarte – doświadczenie

W swoim dorobku posiadamy ukończone z powodzeniem wyceny rezerw dla tak dużych i skomplikowanych podmiotów jak kopalnie, szpitale lub przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej. Firmy, dla których przeprowadzaliśmy wyceny, nie tylko posiadały kilkutysięczne załogi pracowników ale również rozbudowane zasady przyznawania świadczeń pracowniczych.

Zapraszamy na stronę  www.rezerwy.net.pl gdzie zapoznają się Państwo z cenami i zasadami zamawiania usług aktuarialnych.

 

Kontakt z działem analiz aktuarialnych KPDA
tel. 32 757 38 10
marcin@kpda.pl

Polityka prywatności